loading

در حال بارگزاری ...

تلویزیون ال جی “۳۲ مدل ۵۷۰ اسمارت

تلویزیون ال جی “۳۲ مدل ۵۷۰ اسمارت

تلویزیون ال جی "32 اینچ مدل 570 آیا می توان هرشخصی را به عنوان تعمیر کار تلویزیون به منزل راه داد؟ !!!اول از همه توجه داشته باشید اینکه در اولین تماس شما ،تعمیر کار درمنزل شما حاضر شد ملاک خوبی برای خدمات است ؟ (گاه شده جهت تعمیر خودرو وارد تعمیرگاه می شوید می بینید  سریع روی خودرو شما کار می کند و قطعاتی را باز می کند تا شما آنجا ماندگار شوید) به محض باز شدن دستگاه تعمیرگاه های شناخته شده و حرفه ای از پذیرش آن خوداری خواهند کرد لذا در انتخاب نمایندگی یا تعمیر گاه مجاز بسیار تحقیق کنید.تعمیرات تلویزیون ال سی دی - ال ای دی در حال حاضر خیلی تخصصی شده و حتما می بایست نزد اشخاص کار بلد انجام شود متاسفانه خیلی ها فقط با یک خط موبایل و درج آگهی در روزنامه یا نت به منازل ورود پیدا می کنند و اقدام به تعمیر یا تعویض برد یا بازکردن قطعات دستگاه می کنند. توجه داشته باشید با بالا رفتن تکنولژی عملا 90 درصد تعمیرات در منزل به علت نبود قطعات و تنوع محصولات صورت نخواهد گرفت.

مشخصات تلویزیون: تلویزیون

تلوزیون های OLED و Ultra HD

ال جی “۳۲ اینچ مدل ۵۷۰

اسمارت

قیمت: ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

آیا می توان هرشخصی را به عنوان تعمیر کار تلویزیون به منزل راه داد؟ !!!

اول از همه توجه داشته باشید

 اینکه در اولین تماس شما ،تعمیر کار درمنزل شما حاضر شد ملاک خوبی برای خدمات است ؟

 (گاه شده جهت تعمیر خودرو وارد تعمیرگاه می شوید می بینید  سریع روی خودرو شما کار می کند و قطعاتی را باز می کند تا شما آنجا ماندگار شوید)

به محض باز شدن دستگاه تعمیرگاه های شناخته شده و حرفه ای از پذیرش آن خوداری خواهند کرد لذا در انتخاب نمایندگی یا تعمیر گاه مجاز بسیار تحقیق کنید.

تعمیرات تلویزیون ال سی دی – ال ای دی در حال حاضر خیلی تخصصی شده و حتما می بایست نزد اشخاص کار بلد انجام شود

متاسفانه خیلی ها فقط با یک خط موبایل و درج آگهی در روزنامه یا نت به منازل ورود پیدا می کنند و اقدام به تعمیر یا تعویض برد یا بازکردن قطعات دستگاه می کنند. توجه داشته باشید با بالا رفتن تکنولژی عملا ۹۰ درصد تعمیرات در منزل به علت نبود قطعات و تنوع محصولات صورت نخواهد گرفت.

پس برای جستجوی یک تعمیرکار خوب چه نکاتی را باید مد نظر داشت؟

۱-قبل از هر کاری اطلاع پیدا کنید آیا جواز کسب یا مکانی دارد یا خیر.

مثلا آدرس کارگاه و تلفن ثابت بگیرید اگر گفت تعمیر در محل داریم عنوان کنید شاید آوردیم حتما آدرس  کارگاه را بگیرید چون گاها با شرکت های معتبر که متخصص هستند با افراد یا کارگاه های مختلف قراد داد می بندند و درصد می گیرند و کارشان فقط حمل دستگاه است و هیچ تخصصی ندارند.

البته ۹۰ درصد تعمیرگاه های مجاز الکترونیک همه با تجربه با انصاف هستند و مشکلی ندارند مشکل همون چند درصد است جای نگرانی نیست.

۲-اگر اطمینان دارید که تعمیرکار واقعی هست اجازه دهید دستگاه را باز کند چون دستگاهی که توسط تعمیرکار سیار باز شودتعمیرگاه های اصلی پذیرش نمی کنند..

۳- تعویض برد بسیار پرهزینه است و صرف اینکه برد را تعویض کنند تعمیرکار خوبی نیست و هزینه بسیار زیادی دریافت خواهد نمود.

در این صورت تعمیرات خوبی صورت نگرفته است چون امکان دارد این برد تعمیر شده باشد لذا یک تعمیرکار خوب و با انصاف صد درصد تلاش خود را برای تعمیر برد باید صرف کند سپس چنانچه بعد از نلاش نرم افزاری و سخت افزری میسر نشد دنبال تعویض برد باشد.

۴-اکثر عیوب دستگاه ها نرم افزاری می باشد یک تعمیر کار خوب و کار آزموده و باسابقه می بایست با استفاده از جدید ترین نرم افزار های

به روز و ابزارهای مخصوص پروگرامر آی سی و آبگرید مادر برد اقدامات نرم افزاری انجام دهید و سپس چنانچه نتیجه نگرفت به سراغ قسمت سخت افزار بردها برود.

۵-تعمیرکار حتما باید عضو اتحادیه باشد و معرفی نامه داشته یا حداقل شما می توانید ضمن هماهنگی با اتحادیه از داشتن مجوز لازم آگاه شوید بعدا اقدام کنید در غیر این صورت کسی جواگوی شما نیست و حتما از داشتن جواز کسب اطمینان حاصل کنید سپس اقدام نمائید.

۶-در تعمیر عجله نداشته باشید اگر شده یک دو روز صرف پیدا کردن یک تعمیر کار خوب کنید ارزش آن را دارد چون قیمت تلویزیونها این روزها

بسیار بالاست و قطعات اکثرا چینی هستند. لذا توصیه می شود حتما تحقیق کنید. خوش نامی یکی از اساسی ترین چیزها برای یک کاسب است. آوازه یک کاسب خوب در شهرهای دیگر هم می پیچد چون خداوند پشتیبان اوست و هر کسی را که دوست دارد برای او می فرستد.

۷-برای اینکه خیالتان راحت باشد که پنل یا قطعه ای تعویض شده یا نشده؟ می توانید روی پنل امضا کنید و چسب بزنید یا اگر خش رو پنل هست آن را به یاد بسپارید یا روی سوکتهای مادر برد علامت کوچکی بزنید و جایی یاداشت کنید.

۸-گول حرفهای قلمبه سلمبه و تخصصی را نخورید فکر نکنید اگر طرف چند حرف اسم خارجی زد سطح دانش او بالا است بیشتر به جنبه

راستگویی و صداقت طرف توجه داشته باشید و چنانچه آدم خوبی باشید طبق قانون جذب جذب تعمیرکاران خوب خواهید شد اگر خودتان مردم اذیت می کنید و سر دیگران را کلاه می گذارید انتظار نداشته باشید که حتما یک تعمیر خوب گیر بیاورید.

ان

درج دیدگاه