loading

در حال بارگزاری ...

اصالت و وجدان کاری در نمایندگی روزی حلال

اصالت و وجدان کاری در نمایندگی روزی حلال

اصالت و وجدان کاری یعنی چهارچوب، کسی که اصالت و وجدان دارد یعنی برای خود اصولی تهیه کرده است و آن را رعایت می کند. و تحت هیچ شرایطی حاضر به شکستن و زیر پا گذاشتن این اصول نیست.

ما به عنوان یک شرکت معتبر و خدا محور در یک چهار چوب برنامه ریزی شده عمل می کنیم.

حداقل کاری که به عنوان اشرف مخلوغات باید انجام دهیم دروغ نگوئیم و انصاف داشته باشیم.

اصولی که پیگیر هستیم و رعایت می کنیم:

۱- بدگویی همکار را انجام نمی دهیم. از ما نخواهید که در بدگویی از فلان شخص یا نمایندگی شرکت کنیم به شدت از این کار ابا داریم و معتقد هستیم هر کس پاسخگو کارهای خویش است و..

۲-قیمت غیر واقعی و پایین نمی دهیم تا  کار پذیرش شد مشتری را در عمل انجام شده قرار داده و قیمت بالاتری بدهیم.

شاهد بودیم دوستانی تا متوجه شدند مشتری با یک همکار دیگر صحبت کرده چنان قیمت پائین میدهند که مشتری شوکه می شود. چنین کاری کمال نامردی و مورد قبول خداوند نیست و در دراز مدت برکت را دور می کند.

۴- بیشترین تلاش ما این است امانت دار خوبی باشیم و جواب  اعتماد مشریان را بدهیم (قانون جبران) و طوری عمل کنیم که مردم با اطمینان کامل دستگاه را به ما بسپارند (البته در این راه خوب عمل کردیم و مزد آن را گرفته ایم).

۵- در این مرکز غیرممکن است قطعه یا برد دستگاهی اشتباهی یا عمدی جابجا شود (البته به این معنا نیست که در جای دیگر جابجا می شود. صد درصد از ما بهتر هم هستند که خداوند جزای خیرشان بدهد).

۶-تمرکز ما روی کار خودمان است به بقیه کاری نداریم و فقط از خداوند یاری میخواهیم فقط و فقط خدا.

۷-هرگز چشم در دستگاهی که نزد همکار دیگری است نداریم و به هیچ وجه پذیرش نمی کنیم پس چنانچه پذیرش نکردیم یا قیمت ندادیم ناراحت نشوید قانون ما این است .

موضوعات مرتبط: نمایندگی سامسونگ

درباره

تعمیرات روزی حلال به حول و قوه الهی با بیش از 30 سال مدیریت نمایندگی خدمات پس از فروش پارس الکتریک و مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند در شهر مشهد مشغول به فعالیت در زمینه تعمیر لوازم صوتی و تصویری هستیم. تعمیرات مجاز 8 برند صوتی و تصویری: پارس الکتریک - ال جی - سامسونگ - سونی - ایکس ویژن - پاناسونیک - شارپ - هایسنس اصوال کاری ما بر پایه دانش فنی به روز - صداقت - امانت داری و کسب روزی حلال می باشد. منشور اخلاقی ما سود کمتر ، مشتری بیشتر. در این راستا️ دریافت کمترین هزینه. ️تعمیرات سریع و عدم نگهداری دستگاه . ضمانت تعمیر طولانی مدت. ️پلمپ دستگاه. همچنین این نمایندگی مفتخر به چهار اختراع ثبت شده در زمینه الکترونیک می باشد. بهره مندی از بزرگترین کارگاه تعمیرات در سه طبقه آدرس: بلوار مدرس، بین مدرس 3 و 5 پاساژ موبایل نگین - تعمیرات تلویزیون روزی حلال تلفن های تماس: 32234550 - 32213552 - 32233540-051 و 09366661792

درج دیدگاه