loading

در حال بارگزاری ...

تعریف تلویزیون وانواع آن در مشهد

تعریف تلویزیون وانواع آن در مشهد

سیستم ارسال  و دریافت تصویر و صدا از فاصله ی دور را تلویزیون می نامند.این واژه به انتقال و دریافت صدا و تصویر با کیفیت مناسب اشاره می کند.در زمانی نه چندان دور،تلویزیون به صورت سیاه و سفید و پس از آن به صورت رنگی ساخته شد و مورد استفاده قرار گرفت. در دنیای امروز مفاهیم مختلفی از تلویزیون مطرح می شود.تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل و محل کار شما.    ضریب سیما(ASPECT RATION) در سیستم های ضبط و پخش تصویر و همچنین ارسال آنالوگ و دیجیتال تصویر،نسبت پهنا به ارتفاع تصویر به صورت استاندارد ،مقدار ثابتی در نظر گرفته می شود.این نسبت در گیرنده های قدیمی ۴:۳(P=4/3) و در گیرنده های جدید صفحه پهن ۱۶:۹(P=16/9) است.امروز در تمام دوربین های فیلمبرداری و تلویزیونی  از این نسبت ها استفاده می شود.تعمیر تلویزیون سامسونگ قدیمی در منزل.

تلویزیون آنالوگ (analogue Television)

در تلویزیون آنالوگ،اطلاعات تصویر به صورت سیگنال آنالوگ تهیه و ارسال می شود.این عمل با تغییر دامنه یا فرکانس صورت می گیرد.هنگام بررسی سیستم های دیجیتال ،سیستم های آنالوگ هم بررسی می شوند ( چون صدا و تصویر ذاتا ماهیت آنالوگ دارند.).سیستم های رایج آنالوگ عبارتند از NTSC,PAL,SECAM  تعمیر تلویزیون آنالوگ در این مرکز انجام می شود.تعمیر تلویزیون های آنالوگ تخصص ماست.تعمیر با ضمانت ۶ ماهه ،تعمیر تلویزیون های آنالوگ با قیمت مناسب و قطعات فابریک و گارانتی .

تلویزیون دیجیتال (Digital Television)

تلویزیون دیجیتال یا DTV روشی جدید در ارسال و دریافت تصویر است.DV امکان ارسال و پخش تصویر   و صدا با کیفیت مناسب را فراهم می سازد.امکانات زیادی با استفاده از روش های دیجیتال فراهم می شود.تلویزیون دیجیتال در راستای تکامل سیستم های کامپیوتری ساخته شده و امکان ویرایش تصویر با کیفیت مناسب را فراهم می سازد.اطلاعات پیکسل های تصویر در سیستم های دیجیتال به گونه ای است که می توان هر پیکسل را به طور مستقل ،تغییر داد.کاربرد کامپیوتر و گسترش آن،باعث توجه بیشتر به تصویر و تلویزیون  دیجیتال شده است.تعمیر تلویزیون های دیجیتال بیشتر نرم افزاری است .  تعمیر تلویزیون روزی حلال

تلویزیون ماهواره ای (satellite Television)

در تلویزیون ماهواره ای،صدا و تصویر از ماهواره ای که فاصله در حدود ۳۷۰۰۰km از سطح زمین قرار دارد به گیرنده های زمینی می رسد.با استفاده از این سیستم ،از حجم و تعداد مدارات زمین قرار دارد به گیرنده های زمینی می رسد.با استفاده از این سیستم،از حجم و تعداد مدارات زمینی کاسته شده و کیفیت تصویر افزایش پیدا می کند؛همچنین امکان ارسال و پخش برنامه در سرار زمین فراهم می شود.اولین سیستم های ارسال ماهواره ای در سال ۱۹۶۲ در اروپا و در سال ۱۹۷۳ در کانادا مورد استفاده قرار گرفته اند.تعمیر تلویزیون ماهواره ای در محل.

سیستم  DTTB) Digital Terrestrial Television Broadcasting )

DTTB ،تکنولوژی جدیدی در ارسال تصویر است.   این سیستم دیجیتالی ،مزایای زیادی نسبت به سیستم های آنالوگ قدیم دارد.نوع خاصی از این سیستم به نام HDTV در فرستنده های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.در این سیستم تعداد  خطوط عمودی تصویر بیشتر از سیستم های قدیمی است و معولا از ضریب سیمای ۱۶:۹ استفاده می شود .در سیستم های قدیمی از پهنای باند ۶،۷ یا ۸ مگاهرتز برای ارسال تصویر استفاده می شود،در سیستم DTTB برای ارسال تصویر همین پهنای باند استفاده می شود ولی نحوه ی کاربرد به صورتی است که کیفیت به طور قابل توجهی افزایش پیدا می کند.هریک از سیستم های تلویزیونی یا ظبط و پخش تصویر ،پترن مخصوصی را برای تست و پخش برنامه های خود مورد استفاده قرار می دهند.تعمیر تلویزیون HTDV با تحلیل فوق حرفه ای و تشخیص قطعات خراب.

ما مفتخریم با بهره مندی از کارگاه تعمیرات به مساحت ۱۳۰مترمربع حاشیه بلوار مدرس و استفاده از تجهیزات روز دنیا و نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات مشکلات شما را با بهترین راه حل فنی،کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه برطرف نمائیم.

 

با سلام  ابتدامی توانید وارد کانال تلگرام ما شوید و از اطلاعات ارائه شده استفاده کنید.

https://telegram.me/parsmashhad2

کانال تعمیرات  LED -LCD با کمترین هزینه در مشهد سعدی

۲۵سال سابقه در ارائه خدمات پس از فروش صوتی و تصویری در مشهد خیابان سعدی

تمام تلاش ما جلب رضایت مشتری از طریق صداقت انصاف و تخصص است .

نمایندگی مجاز وگارانتی انواع برندها

پارس.گروندیک.پانوراما.شارپ.سیرا.استارست. GO SONY .دیانا. NEC.زنیکس.فوجی ست.

و تعمیرات حرفه ای X.VISON ایکس ویژن .ال جی LG سونی.پاناسونیک.و سایر..

در این راستا برخی از خدمات عرضه شده ازسوی ما عرض می شود:

-۲ ماه ضمانت تعمیرخدمات پس از فروش

-تعمیر تلویزیونهای معمولی زیر ۵۰ هزار تومان

-تعمیرات LEDو LCD 32 کمتراز ۱۲۰ هزار

 

درباره

تعمیرات روزی حلال به حول و قوه الهی با بیش از 30 سال مدیریت نمایندگی خدمات پس از فروش پارس الکتریک و مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند در شهر مشهد مشغول به فعالیت در زمینه تعمیر لوازم صوتی و تصویری هستیم. تعمیرات مجاز 8 برند صوتی و تصویری: پارس الکتریک - ال جی - سامسونگ - سونی - ایکس ویژن - پاناسونیک - شارپ - هایسنس اصوال کاری ما بر پایه دانش فنی به روز - صداقت - امانت داری و کسب روزی حلال می باشد. منشور اخلاقی ما سود کمتر ، مشتری بیشتر. در این راستا️ دریافت کمترین هزینه. ️تعمیرات سریع و عدم نگهداری دستگاه . ضمانت تعمیر طولانی مدت. ️پلمپ دستگاه. همچنین این نمایندگی مفتخر به چهار اختراع ثبت شده در زمینه الکترونیک می باشد. بهره مندی از بزرگترین کارگاه تعمیرات در سه طبقه آدرس: بلوار مدرس، بین مدرس 3 و 5 پاساژ موبایل نگین - تعمیرات تلویزیون روزی حلال تلفن های تماس: 32234550 - 32213552 - 32233540-051 و 09366661792

درج دیدگاه