loading

در حال بارگزاری ...

تعمیر ال ای دی سونی مدل SONY 46EX720 با روشن شدن دستگاه چراغ ۵ دفعه چشمک میزند و خاموش میشود

تعمیر ال ای دی سونی مدل SONY 46EX720 با روشن شدن دستگاه چراغ ۵ دفعه چشمک میزند و خاموش میشود

نوع ایراد: با روشن شدن دستگاه، چراغ ۵ دفعه چشمک میزند و خاموش میشود

سونی مدل SONY 46EX720
به لطف خدا غیر ممکن است به مشتریان خیانت کنیم.(الهی شکر) روزی حلال

تعمیر ال سی دی سونی مدل SONY 46EX720

نوع ایراد: با روشن شدن دستگاه، چراغ ۵ دفعه چشمک میزند و خاموش میشود.

تعمیر ال ای دی سونی: در مدلهای ۷۲۰ متاسفانه در بیشتر مواقع مدارهای داخلی خود گلس دچار مشکل شده و اضافه بار ناشی از این مسئله اینطور است که در حالی که تلویزیون روشن بوده مشتری شاهد ایجاد یک خط و یا تغییر رنگ کلی صفحه شده و تلویزیون کماکان کار کرده و صدا دارد و تصویر قطع میشود.

بعد مشتری اقدام به خاموش و روشن کردن تلویزیون کرده در اینحالت دستگاه به حالت ۵ ال ای دی وارد شده یا مجددا روشن شده و صدای تلویزیون هست اما تصویر نیست در این حالت اگر به دقت و با گوشی مخصوص پزشکی یا گوش خود را نزدیک تیکان تگه دارید صدای تیک تیک به گوش شما خواهد رسید.با آزاد کردن فلت پنل باز هم مشکل باقی است با تعویض یا تعمیر تیکان مشکل برطرف میشود.اما با محض اتصال پنل و بعد از نمایش چند لحظه ای لوگوی سونی تصویر قطع خوهد شد.و امکان خراب شدن تیکان جدید هم بسیار جدیست. توجه داشته باشید در حالی که تیکان صدای تیک تیک میدهد اما تلویزیون روشن نمیشود.

سونی مدل SONY 46EX720

احتمال خرابی گلس ۹۰ درصدیست و احتمال خراب شدن تیکان بلافاصله و تقریبا چند ثانیه بعد از روشن شدن و ظاهر شدن لوگو خواهد بود.پس تیکان سالم را با در نظر گرفتن ریسک و پرسیدن اینکه چطور تلویزیون به این حالت در آمده انجام دهید. اگر مشتری قبل از عیب شاهد خط رنگی عمودی افقی و یا تغییر رنگ تصویر بوده احتمال زیاد خرابی گلس است.تا این مرحله بر روی مدلهای سونی کار انجام شده دلیل اصلی در حال بررسی است و چند پنل ۴۰ و ۴۶ برای بررسی داریم.

درباره

تعمیرات روزی حلال به حول و قوه الهی با بیش از 30 سال مدیریت نمایندگی خدمات پس از فروش پارس الکتریک و مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند در شهر مشهد مشغول به فعالیت در زمینه تعمیر لوازم صوتی و تصویری هستیم. تعمیرات مجاز 8 برند صوتی و تصویری: پارس الکتریک - ال جی - سامسونگ - سونی - ایکس ویژن - پاناسونیک - شارپ - هایسنس اصوال کاری ما بر پایه دانش فنی به روز - صداقت - امانت داری و کسب روزی حلال می باشد. منشور اخلاقی ما سود کمتر ، مشتری بیشتر. در این راستا️ دریافت کمترین هزینه. ️تعمیرات سریع و عدم نگهداری دستگاه . ضمانت تعمیر طولانی مدت. ️پلمپ دستگاه. همچنین این نمایندگی مفتخر به چهار اختراع ثبت شده در زمینه الکترونیک می باشد. بهره مندی از بزرگترین کارگاه تعمیرات در سه طبقه آدرس: بلوار مدرس، بین مدرس 3 و 5 پاساژ موبایل نگین - تعمیرات تلویزیون روزی حلال تلفن های تماس: 32234550 - 32213552 - 32233540-051 و 09366661792

درج دیدگاه