loading

در حال بارگزاری ...

نمایندگی تلویزیون روزی حلال چه اصولی را رعایت می کند

نمایندگی تلویزیون روزی حلال چه اصولی را رعایت می کند

رعایت روزی حلال نمایندگی روزی حلال چه اصولی را رعایت می کند؟اصالت یعنی چهارچوب .کسی که اصالت دارد یعنی برای خود اصولی تهیه و رعایت می کندما به عنوان یک شرکت معتبر و خدا محور در یک چهار چوب برنامه ریزی شده عمل می کنیم  و همیشه سعی داشتیم اصالت خدایی خودرا حفظ کنیم حداقل کاری که به عنوان اشرف مخلوغات باید انجام دهنمایندگی روزی حلال چه اصولی را رعایت می کندیم دروغ نگوئیم و انصاف داشته باشیممواردی که پیگیر هستیم  و رعایت می کنیم1-بدگویی همکار را انجام نمی دهیم. از ما نخواهید که در بدگویی از فلان شخص یا نمایندگی شرکت کنیم به شدت از این کار عبا داریم و معتقد هستیم هر کس پاسخگو کارهای خویش است و..

نمایندگی روزی حلال چه اصولی را رعایت می کند؟

 

اصالت یعنی چهارچوب .کسی که اصالت دارد یعنی برای خود اصولی تهیه و رعایت می کند

ما به عنوان یک شرکت معتبر و خدا محور در یک چهار چوب برنامه ریزی شده عمل می کنیم  و همیشه سعی داشتیم اصالت خدایی خودرا حفظ کنیم

حداقل کاری که به عنوان اشرف مخلوغات باید انجام ده

نمایندگی روزی حلال چه اصولی را رعایت می کند

یم دروغ نگوئیم و انصاف داشته باشیم

مواردی که پیگیر هستیم  و رعایت می کنیم

۱-بدگویی همکار را انجام نمی دهیم. از ما نخواهید که در بدگویی از فلان شخص یا نمایندگی شرکت کنیم به شدت از این کار عبا داریم و معتقد هستیم هر کس پاسخگو کارهای خویش است و..

۲- قیمت غیر واقعی و پایین نمیدهیم تا  کار پذیرش شد مشتری را در عمل انجام شده قرار داده و قیمت بالاتری بدهیم

شاهد بودیم دوستانی تا متوجه شدنند مشتری با یک همکار دیگر صحبت کرده چنان قیمت پائین میدهند که مشتری شوکه می شود. چنین کاری کمال نامردی و مورد قبول خداوند نیست و در دراز مدت برکت را دور می کند.

۳-بشترین تلاش ما این است امانت دار خوبی باشیم و جواب  اعتماد مشریان را بدهیم

(قانون جبران )

۴- و طوری عمل کنیم که مردم بااطمینان کامل دستگاه را به ما بسپارند(البته در این راه خوب عمل کردیم و مزد آن را گرفته ایم)

۵- در این مرکز غیرممکن است قطعه یا برد دستگاهی اشتباهی
یا عمدی جابجا شود (البته به این معنا نیست که در جای دیگر جابجا می شود. صد درصد از ما بهتر هم هستند که خداوند حامی آنان خواهد بود)

۶-تمرکز ماروی کار خودمان است به بقیه کاری نداریم و فقط از خداوند یاری میخواهیم فقط وفقط خدا

۷-هرگز چشم در دستگاهی که نزد همکار دیگری است نداریم و به هیچ وجه پذیرش نمی کنیم پس چنانچه پذیرش نکردیم یا قیمت ندادیم ناراحت نشوید قانون ما این است .

تعمیر تلویزیون ال جی دربردارنده تمامی خدمات تعمیر، تعویض برد است

که درفهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است.

در این مرکز به منظورکسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی تمامی سرویس‌های مرتبط باتعمیر تلویزیون ال جی ، تلویزیون‌های ال ای دی، تلویزیون‌های هوشمند smartوپنل های led ,lcd همراه گارانتی عرضه‌ می‌گردد.

مهندسان و کارشناسان فعالدر نمایندگی ال جی سرویس با دارا بودن چندین دهه تجربه در زمینه‌ی تعمیر قادربه ترمیم تمامی عیب ها و رفع مشکلات تلویزیون ال جی می‌باشند.

یکی ازراهکارهای ارائه شده توسط مدیریت مرکز تعمیر تلویزیون روزی حلال تعمیرات فوری می باشد

درباره

تعمیرات روزی حلال به حول و قوه الهی با بیش از 30 سال مدیریت نمایندگی خدمات پس از فروش پارس الکتریک و مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند در شهر مشهد مشغول به فعالیت در زمینه تعمیر لوازم صوتی و تصویری هستیم. تعمیرات مجاز 8 برند صوتی و تصویری: پارس الکتریک - ال جی - سامسونگ - سونی - ایکس ویژن - پاناسونیک - شارپ - هایسنس اصوال کاری ما بر پایه دانش فنی به روز - صداقت - امانت داری و کسب روزی حلال می باشد. منشور اخلاقی ما سود کمتر ، مشتری بیشتر. در این راستا️ دریافت کمترین هزینه. ️تعمیرات سریع و عدم نگهداری دستگاه . ضمانت تعمیر طولانی مدت. ️پلمپ دستگاه. همچنین این نمایندگی مفتخر به چهار اختراع ثبت شده در زمینه الکترونیک می باشد. بهره مندی از بزرگترین کارگاه تعمیرات در سه طبقه آدرس: بلوار مدرس، بین مدرس 3 و 5 پاساژ موبایل نگین - تعمیرات تلویزیون روزی حلال تلفن های تماس: 32234550 - 32213552 - 32233540-051 و 09366661792

درج دیدگاه