loading

در حال بارگزاری ...

اصول کاری تعمیرات روزی حلال

اصول کاری تعمیرات روزی حلال

ما به عنوان یک شرکت معتبر و خدا محور در یک چهار چوب برنامه ریزی شده عمل می کنیم. بدگویی همکار را انجام نمی دهیم از ما نخواهید که در بدگویی از فلان شخص یا نمایندگی شرکت کنیم به شدت از این کار عبا داریم و معتقد هستیم هر کس پاسخگو کارهای خویش است

اصول کاری تعمیرات

اصالت یعنی چهارچوب .کسی که اصالت دارد یعنی برای خود اصولی تهیه و رعایت می کند

ما به عنوان یک شرکت معتبر و خدا محور در یک چهار چوب برنامه ریزی شده عمل می کنیم

۱- بدگویی همکار را انجام نمی دهیم از ما نخواهید که در بدگویی از فلان شخص یا نمایندگی شرکت کنیم به شدت از این کار عبا داریم .

معتقد هستیم هر کس پاسخگو کارهای خویش است.

۲-قیمت غیر واقعی و پایین نمیدهیم تا کار پذیرش شود و مشتری را در عمل انجام شده قرار دهیم .

شاهد بودیم دوستانی تا متوجه شدنند مشتری با یک همکار دیگر صحبت کرده چنان قیمت پائین می دهند (گاها دروغ ) که مشتری شوکه می شود .

چنین کاری مورد قبول خداوند نیست و برکت را دور می کند و طبق قانون خداوندصد درصد دچار مشکل خواهند شد.

۴- سعی داریم امانت دار خوبی باشیم و هدف ما این است.

مردم بااطمینان کامل کارشان را به ما بسپارند که در این راه خوب عمل کردیم و مزد آن را گرفته ایم.

۵- در این مرکز غیرممکن است قطعه یا برد دستگاهی اشتباهی یا عمدی جابجا شود.

البته به این معنا نیست که جای دیگر جابجا می شود. صد درصد از ما بهتر هم هستند که خداوند جزای خیرشان بدهد.

۶-سرمان در کار خودمان است و فقط از خداوند یاری میخواهیم و اوست که پشتیبان ماست .

۷-انسانها ارتعاش دارند یا فرکانس دارند که هم جنسهای خویش را به خود جذب می کنند. امیدواریم آنچنان انزژی مثبت داشته باشیم که آدمهای خوب را جذب کنیم .

روزی حلال راجدی بگیریم

انشاالله

اصول کاری تعمیرات روزی حلال

نمایندگی خدمات LCD روزی حلال مشهد

درباره

تعمیرات روزی حلال به حول و قوه الهی با بیش از 30 سال مدیریت نمایندگی خدمات پس از فروش پارس الکتریک و مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند در شهر مشهد مشغول به فعالیت در زمینه تعمیر لوازم صوتی و تصویری هستیم. تعمیرات مجاز 8 برند صوتی و تصویری: پارس الکتریک - ال جی - سامسونگ - سونی - ایکس ویژن - پاناسونیک - شارپ - هایسنس اصوال کاری ما بر پایه دانش فنی به روز - صداقت - امانت داری و کسب روزی حلال می باشد. منشور اخلاقی ما سود کمتر ، مشتری بیشتر. در این راستا️ دریافت کمترین هزینه. ️تعمیرات سریع و عدم نگهداری دستگاه . ضمانت تعمیر طولانی مدت. ️پلمپ دستگاه. همچنین این نمایندگی مفتخر به چهار اختراع ثبت شده در زمینه الکترونیک می باشد. بهره مندی از بزرگترین کارگاه تعمیرات در سه طبقه آدرس: بلوار مدرس، بین مدرس 3 و 5 پاساژ موبایل نگین - تعمیرات تلویزیون روزی حلال تلفن های تماس: 32234550 - 32213552 - 32233540-051 و 09366661792

۱۵ دیدگاه

 1. مهدی پور نفس

  چه خوب شما ابروی صنف الکترونیک هستید . خدا یاورتان باد

  3 سال AGO | پاسخ
  1. نمایندگی 8 برند صوتی و تصویری

   شرکت پیشرو ️روزی حلال تعالیم حضرت رسول (ص) و راهنمائي های مولانا باعث شده 🆑 نحوه ارائه سرویس به مشتریان 180 درجه عوض شود. 💟 دعای خیر مشتریان چنان زندگی را برما شیرین کرده ،که با هیچ چیز این حال خوش راعوض نخواهیم کرد.

   3 سال AGO | پاسخ
   1. نمایندگی 8 برند صوتی و تصویری

    نمایندگی روزی حلال چه اصولی را رعایت می کند اصالت یعنی چهارچوب .کسی که اصالت دارد یعنی برای خود اصولی تهیه و رعایت می کند ما به عنوان یک شرکت معتبر و خدا محور در یک چهار چوب برنامه ریزی شده عمل می کنیم حداقل کاری که به عنوان اشرف مخلوغات باید انجام دهیم دروغ نگوئیم و انصاف داشته باشیم مواردی که پیگیر هستیم و رعایت می کنیم 1- بدگویی همکار را انجام نمی دهیم. از ما نخواهید که در بدگویی از فلان شخص یا نمایندگی شرکت کنیم به شدت از این کار عبا داریم و معتقد هستیم هر کس پاسخگو کارهای خویش است و.. 2-قیمت غیر واقعی و پایین نمیدهیم تا کار پذیرش شد مشتری را در عمل انجام شده قرار داده و قیمت بالاتری بدهیم. شاهد بودیم دوستانی تا متوجه شدنند مشتری با یک همکار دیگر صحبت کرده چنان قیمت پائین میدهند که مشتری شوکه می شود. چنین کاری کمال نامردی و مورد قبول خداوند نیست و در دراز مدت برکت را دور می کند. 4- بشترین تلاش ما این است امانت دار خوبی باشیم و جواب اعتماد مشریان را بدهیم (قانون جبران)

    2 سال AGO | پاسخ

درج دیدگاه